facebooktwitteryoutube
MÁ TO SMYSL. TŘIĎTE ODPAD.

Za nepotřebné elektro můžete zdarma do ZOO

Zlín – S vysloužilci do zoo! Tak zní název akce zlínské zoo, při které mohou návštěvníci získat vstupenku zdarma pro své děti. Přinesete­-li v neděli 19. dubna 2015 do Zoologické zahrady Zlín-Lešná vysloužilý elektrospotřebič, volňásek v podobě dětské vstupenky bude váš.

Zlínská zoologická zahrada připravila tuto akci ve spolupráci s kolektivním systémem ELEKTROWIN, který se zabývá sběrem a recyklací elektroodpadu.

U stánku budou mít děti i dospělí možnost se dozvědět, jak správně zacházet s vysloužilým elektrozařízením, aby neohrožovalo životní prostředí. „I když už si Češi zvykli recyklovat, je stále potřeba jak malým, tak dospělým návštěvníkům připomínat, že vysloužilé elektrospotřebiče nepatří do směsného odpadu. Za deset let svého působení jsme už vybudovali po celé České republice síť čítající přes 12 tisíc míst zpětného odběru,” vysvětluje ředitelka zákaznického oddělení společnosti ELEKTROWIN Táňa Pokorná. „Akcí S vysloužilci do zoo, tak zoologická zahrada netradičně a zajímavým způsobem informuje celé rodiny o správném nakládání s vysloužilými elektrospotřebiči,” doplnila vedoucí marketingu ZOO Zlín Romana Bujáčková.

2021 Třídění je styl • Všechna práva vyhrazena.
tvorba webu IdeaTech